ΒΟΗΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Δημοσίευση  catwoman777 Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 11:36 am

ΚΑΤΑΡΧΗΝ....ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΤΑΛΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ?ΑΝ ΝΑΙ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ?(εννοειται οτι θα τις πληρωσω).....
catwoman777

Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΒΟΗΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Δημοσίευση  catwoman777 Την / Το Σαβ Νοε 27, 2010 9:48 am

catwoman777 έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΗΝ....ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΤΑΛΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ?ΑΝ ΝΑΙ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ?(εννοειται οτι θα τις πληρωσω).....

paidia an mou apanthsete....oti xarh thelete :-p...apla trith prwi exw mathhma!!!!!!!!!!!!pleaseeeeeeeeeeeeeeee!!!
catwoman777

Δημοσίευση  catwoman777 Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 8:45 am

catwoman777 έγραψε:
catwoman777 έγραψε:ΚΑΤΑΡΧΗΝ....ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΤΑΛΙΚΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ?ΑΝ ΝΑΙ......... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ?(εννοειται οτι θα τις πληρωσω).....

paidia an mou apanthsete....oti xarh thelete :-p...apla trith prwi exw mathhma!!!!!!!!!!!!pleaseeeeeeeeeeeeeeee!!!

toulaxiston kserete pws legetai to vivlio?
catwoman777

Δημοσίευση  amylee Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 1:21 pm

Τώρα το είδα σορρυ... Εγώ δεν έχω γραφτεί αλλά ρίξε μία ματιά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] μπορείς να βοηθηθείς Wink

Τις απορίες σας, μην μου τις στέλνετε με μηνύματα, να τις δημοσιεύετε στην κατάλληλη κατηγορία, γιατί μπορεί να τις έχουν και άλλοι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Βοηθείστε, για να σας βοηθήσουν οταν το ζητήσετε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
amylee
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 715
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2010
Τόπος : Πειραιάς
Εξάμηνο : 5ο

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://koinoniologoi.forumgreek.com

Δημοσίευση  catwoman777 Την / Το Κυρ Δεκ 05, 2010 8:40 am

amylee έγραψε:Τώρα το είδα σορρυ... Εγώ δεν έχω γραφτεί αλλά ρίξε μία ματιά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] μπορείς να βοηθηθείς Wink
thanks!!!na sai kala!!!
catwoman777

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης