ηλεκτρονικη βαθμολογηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ηλεκτρονικη βαθμολογηση

Δημοσίευση  marika Την / Το Πεμ Φεβ 10, 2011 6:03 pm

ξερει κανεις πως λειτουργει η ηλεκτρονικη βαθμολογηση? τι ονομα βαζεις και τι κωδικο? αυτον που μας ειχαν δωσει για το ευδοξος? ή οτι θες?

marika

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2011

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ηλεκτρονικη βαθμολογηση

Δημοσίευση  amylee Την / Το Πεμ Φεβ 10, 2011 8:05 pm

Ούτε εγώ έχω καταλάβει... Άμα έμπαιναν στον κόπο να μας εξηγήσουν καλά θα ήταν... Embarassed

Τις απορίες σας, μην μου τις στέλνετε με μηνύματα, να τις δημοσιεύετε στην κατάλληλη κατηγορία, γιατί μπορεί να τις έχουν και άλλοι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Βοηθείστε, για να σας βοηθήσουν οταν το ζητήσετε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

amylee
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 715
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2010
Τόπος : Πειραιάς
Εξάμηνο : 5ο

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://koinoniologoi.forumgreek.com

Δημοσίευση  marika Την / Το Πεμ Φεβ 10, 2011 9:05 pm

amylee έγραψε:Ούτε εγώ έχω καταλάβει... Άμα έμπαιναν στον κόπο να μας εξηγήσουν καλά θα ήταν... Embarassed
τεεελεια αν περιμενουμε να μας εξηγησουν τη βαψαμε :Ρ
εγω παντως δοκιμασα και με αυτα π μας ειχαν δωσει για τον ευδοξο και με το μητρωο και τπτ.. τεσπα. αν μαθεις κατι πες μ!!! Smile

marika

Δημοσίευση  clae Την / Το Παρ Φεβ 11, 2011 5:23 pm

de nomizw oti einai gia tous foitites afto to skiniko... einai mallon gia na pernane oi kathigites tis vathmologies [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

clae

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011

Δημοσίευση  marika Την / Το Παρ Φεβ 11, 2011 10:18 pm

clae έγραψε:de nomizw oti einai gia tous foitites afto to skiniko... einai mallon gia na pernane oi kathigites tis vathmologies [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
εμας παντως η κοτεα οταν διναμε προφορικα μας ειπε οτι απο δω και περα οι βαθμολογιες θα βγαινουν ηλεκτρονικα μεσω του σαιτ του παντειου..τωρα δεν ξερω. τι να πω. ισως το συγκεκριμενο να μην ειναι γ μας :/

marika

Δημοσίευση  clae Την / Το Παρ Φεβ 11, 2011 11:57 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] afto yparxei apo persy...vevaia to ananewnoun 2 mines meta tin eksetastiki, alla an einai na to kanoun mono ilektronika fantazomai oti tha to kanoun egkaira.

clae

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης