ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

+8
stella_ch
sophaki312
an...
atten
crowdedCity
worm
amylee
nik
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  nik Τρι Σεπ 27, 2011 2:04 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Είμαι πρωτοετής και χθές γράφτηκα (μετά απο πολύ προσπάθεια) στο τμήμα. Πάρα την ευγένεια που διέκρινα στη συμπεριφορά της γραμματείας, δεν υπήρχε καμία ενημέρωση σχετικά με το πάσο και την όλη διαδικασία απόκτησής του. Επίσης δεν μου'δωσαν κανένα username ή password όπως απαιτεί ο ιστότοπος του υπουργείου για να αιτηθώηλεκτρονικά για την απόκτηση πάσο. Πώς θα μπορούσα να λάβω τους κωδικούς ηλεκτρονικά μιάς και έχω φύγει από την Αθήνα και δε μπορώ να επισκεφτώ τη γραμματεία;; (δεν είναι πρόθυμος άλλωστε μετά από τα πολύωρα στησίματα στην ουρά για την εγγραφή)

nik

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω


Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  ελεν Σαβ Οκτ 22, 2011 4:34 pm

εγω εχω προβλημα! δε μου τους δεχεται..
παιζει μηπως γιατι δεν τους εχω ξαναχρησιμοποιησει;;;
( δεν εχειι χρειαστει, οτι συγραμματα, τα εχω παρει με τον παλιο τροπο...)

ελεν

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2010
Ηλικία : 36


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  an... Κυρ Οκτ 23, 2011 10:03 am

δοκιμασε να τους βαλεις αντεστραμμενους.. Exclamation ..δο8ηκε παραταση για την προθεσμια που ληγει το πασο???

an...

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  sophaki312 Κυρ Οκτ 23, 2011 2:26 pm

μέχρι κ 31/10/2011
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
sophaki312
sophaki312

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  marika Κυρ Οκτ 30, 2011 4:38 pm

emena ts kwdikoys den m ts dexetai oute kanonika oute anapoda.. exete idea ti mporei na paizei?? avrio ligei i prothesmia k egw dn kserw ti tha kanw.. th meinw xwris paso mou fainetai..

marika

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  worm Κυρ Οκτ 30, 2011 4:54 pm

marika έγραψε:emena ts kwdikoys den m ts dexetai oute kanonika oute anapoda.. exete idea ti mporei na paizei?? avrio ligei i prothesmia k egw dn kserw ti tha kanw.. th meinw xwris paso mou fainetai..

avrio ligei h isxys t paliou paso aitisi gia to kainourio exeis peri8wrio na kaneis min agxwnesai..pigaine k rwta sti grammateia gt de s tous dexetai..

worm

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  rena89 Κυρ Οκτ 30, 2011 5:15 pm

marika έγραψε:emena ts kwdikoys den m ts dexetai oute kanonika oute anapoda.. exete idea ti mporei na paizei?? avrio ligei i prothesmia k egw dn kserw ti tha kanw.. th meinw xwris paso mou fainetai..
Βαλε ενα μηδενικο (0) μπροστα απο το ονομα.
rena89
rena89

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 07/10/2010
Ηλικία : 35

Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  marika Δευ Οκτ 31, 2011 1:09 pm

rena89 έγραψε:
marika έγραψε:emena ts kwdikoys den m ts dexetai oute kanonika oute anapoda.. exete idea ti mporei na paizei?? avrio ligei i prothesmia k egw dn kserw ti tha kanw.. th meinw xwris paso mou fainetai..
Βαλε ενα μηδενικο (0) μπροστα απο το ονομα.
to eixa ksexasei ayto. na sai kala pragmatika!!

marika

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  an... Δευ Οκτ 31, 2011 4:09 pm

argei ypervolika poly h egkrish apo thn grammateia...mia kopela den mporese na vgalei mhniaia karta gt ts eipan oti to passo lhgei kai dn 8a isxyei opote den 8a isxyei kai h karta s mexri na vgaleis kainourio.... Exclamation Exclamation twra kata poso isxyei gia olous ayto den 3erw...analoga se ti anthrwpo 8a peseis....

an...

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?) - Σελίδα 2 Empty Απ: Passwords για ηλεκτρονικη αιτηση ΠΑΣΟ(?)

Δημοσίευση  nik Πεμ Νοε 03, 2011 9:40 pm

H ισχύς των περυσινών Δελτίων Ειδικού Εισιτηρίου (ΠΑΣΟ) παρατείνεται έως τις 30/11/2011
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

nik

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης